Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Ihned po registraci můžete začít hrát

Dnes se registrovalo již 29 klientů
Neváhejte a vstupte na palubu i vy!

Online: Sie, Strýcová - Babosová, Mladenovicová 2:6, 1:6 ...

Timea Babosová s Kristinou Mladenovicovou se stávají vítězkami letošního Australian Open v dámské čtyřhře, když svoji cestu turnajem beze ztráty setu korunovaly vysokým vítězstvím 6:2, 6:1 ve finále nad Barborou Strýcovou a Sie Su-wej.

Hlaváčkovou opustila parťačka. Nahradí ji Babosová | Tenis ...

Sezonu měly rozjetou perfektně. Titul v Šen-čenu, finále Australian Open, finále v Dubaji a naposledy semifinále v Miami, po němž se vyšvihly na první pozici v letošním pořadí párů WTA. Jenže právě po tomhle zápase uslyšela ANDREA HLAVÁČKOVÁ (30) od

Tenistka Muchová porazila kvalifikantku Babosovou. Bude ...

Tenistka Karolína Muchová postoupila na turnaji v Soulu popáté v sezoně do čtvrtfinále. Třetí nasazená česká hráčka porazila ve druhém kole maďarskou kvalifikantku Tímeu Babosovou hladce 6:2 a 6:3.

Tenis - JE TO DOMA! Andrea Hlavackova a Tímea Babosová ...

Andrea Hlaváčková se stala šestou českou tenistkou, která vybojovala prestižní titul na ženském Turnaji mistryň. Ve čtyřhře s Maďarkou Tímeou Babosovou vyhrály finálový souboj proti nizozemsko-švédskému páru Kiki Bertensové a Johanně Larssonové, kter

French Open 2019– Wikipedie

French Open 2019 byl 118. ročník druhého tenisového grandslamu sezóny, konaný od 26. května do 9. června 2019. Představoval jediný major hraný na antukovém povrchu, probíhající na otevřených dvorcích Stade Roland-Garros v 16. městském obvodu francouz

Chan Sin-jün - Uniepedie

Chan Sin-jün,, (* 30. května 1990 Ťin-čou) je čínská profesionální tenistka hrající levou rukou. 152 vztahy.

Tenis online, Wimbledon, semifinále, 12. 7. 2019 16:00

WimbledonŽIVĚ na | Babosová, Mladenovicová - Sie Šu-wej, Strýcová | ONLINE tenis | 12.7.2019 16:00. Sledujte online průběh a aktuální výsledky.

Babosová - общая социология

Barbora Strýcová s tchajwanskou partnerkou Sie Šu-wej zdolaly první nasazený pár Kristina Mladenovicová, Tímea Babosová 7:6, 6:4 a budou útočit na první společnou grandslamovou trofej Tenis online, Turnaj mistryň, Čtyřhra - finále, 28. 10. 2018 09:00

Strýcová je na Australian Open v deblovém finále ...

Na loňském Wimbledonu získala Barbora Strýcová ve čtyřhře svůj první grandslamový titul v kariéře (a stala se pak i světovou deblovou jedničkou), nyní může získat druhý. Spolu se svou tchajwanskou parťačkou Sie Šu-wej totiž ve středu v semifinále Aus

Mladenovicová s Babosovou vybojovaly titul ve čtyřhře ...

Francouzská tenistka Kristina Mladenovicová korunovala na French Open posun do čela světového deblového žebříčku ziskem titulu. Ve finále čtyřhry porazila s maďarskou partnerkou Tímeou Babosovou čínský pár Čeng Saj-saj, Tuan Jing-jing 6:2, 6:3 a z gr