Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Ihned po registraci můžete začít hrát

Dnes se registrovalo již 86 klientů
Neváhejte a vstupte na palubu i vy!

Liga mistrů: Slavia prohrála s Barcelonou 1:2 | Soutěže ...

Fotbalisté Slavie prohráli ve třetím z šesti zápasů základní skupiny Ligy mistrů se slavnou Barcelonou 1:2. Pětinásobného vítěze soutěže poslal v Edenu ve třetí minutě do vedení kapitán Lionel Messi, v 50. minutě sice vyrovnal Jan Bořil, ale hned za

Tomáš Gaži | Facebook

Class of 2019· Služby letecké dopravy · Prague, Czech Republic. Gymnázium Čelákovice. ... ANO, Le Tour de France, Pravé Čelákovice, UEFA Champions League, 15+, Richard Hammond, Autoškola K ... Brcalona Dream Team, I Love Messi, FORTUNA:LIGA, Český ho

Přerovský deník

Nejdůležitější informace a události z jednotlivých obcí, dění v politice, kultuře, sportu i v běžném životě.

Nejlepší sport z televize online | Lepší.TV

Unikl Vám důležitý zápas nebo si chcete připomenout vítězství svého týmu? Nejlepší sport od Lepší.TV Vám přináší kompletní přehled sportovního vysílání stanic ČT sport, Sport5 nebo Nova Sport 1, včetně záznamů utkání a sportovních pořadů! Užívejte si

Fc Barcelona, Jordi Alba Cz/Sk - Home | Facebook

Fc Barcelona, Jordi Alba Cz/Sk. 2,848 likes. Tato stránka je zaměřená na Fc Barcelonu a vše ohledně ní.

Vysoké Mýto / Vysokomýtský fotbal zažil zápas dvou královských věnných měst

Utkání se odehrálo 2. listopadu v rámci třináctého kola Fortuna divize C na městském stadionu ve Vysokém Mýtě. ... sobota 5.10.2019 DIVIZE sk.C Sparta Kutná Hora ... Andre De Grasse ...

EIB 0:3 BAR | SD Eibar - FC Barcelona (Španělská LaLiga ...

19.10.2019, 13:00• Estadio Municipal de Ipurúa, Eibar • 9. kolo • Aleš Pur live na Tipsport : 6.43 4.74 1.51 live na vsaďte si na : Tipsport • Předzápasové kurzy: 6.43 - 4.74 - 1.51

Slovan míří do Litoměřic, bude i rozlučka se dvěma ...

Hokejisté ústeckého Slovanu vyrazí dnes k dalšímu kolu Chance ligy. V pikantním souboji se střetnou s nedalekými Litoměřicemi, čeká je tedy derby. Úvodní buly je naplánováno na 17.30.

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA - Šumperský a jesenický deník

27.2.2019 4 Konec zimních příprav, Zbrojovka myslí na postup. ... Show fotbalového boha. Jak si Messi vystřílel rekord Ligy mistrů ... FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA 19.7.2018 44 Mistři a účastníci 1. fotbalové ligy: Proklikejte si úspěchy všech týmů od 1912 .

Náhled tiketu | FORTUNA GAME a.s.

Fotbal - Liga mistrů - Napoli - Barcelona:Messi L. 121213 Dá gól (vč.prodl.. hráč musí nastoupit v základní sestavě) Ano