Bezpečné sázení

fortuna na paddleboard

Chci vydělat

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Jak rychle vyděláte peníze je jen na vás

Registrace

Vyplňte jednoduchý formulář

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus až do výše 10 000 Kč

Začni hrát

Ihned po registraci můžete začít hrát

Dnes se registrovalo již 72 klientů
Neváhejte a vstupte na palubu i vy!

Hřebeny a kartáče: Víme, které se hodí na vaše vlasy ...

Na foto (zleva): Big Brush paddle Bio Ionic 590 Kč, Big Brush Vent 535 Kč Hřebeny ani kartáče by neměly mít ostře zakončené zuby – ty totiž mohou pokožku hlavy pěkně podráždit, a dokonce způsobit i lupy, navíc se díky podráždění pokožka víc mastí.

s námi víte víc

10:14 Na Slovensko zamířily první vlakové spoje zastavené kvůli covidu; 10:11 Návštěvnické centrum Soosu je hotové, na otevření si ale lidé počkají; 10:00 IndyCar je zpátky. Vítězný Dixon neskrýval rozpaky, chyběl mu potlesk; 9:59 STALO SE 7. ČERVNA:

7 lákadel Kostariky -

O Kostarice se uvádí, že leží nejen mezi dvěma oceány, ale také mezi dvěma světadíly. Pestrá země uprostřed Ameriky vyčnívá i tím, že nemá žádnou armádu. Zdejší lidé bývají v žebříčcích pravidelně vyhodnocováni jako nejšťastnější na světě a cestovate

Aktuálně -

- kompletní zpravodajství, zprávy z domova i ze světa. Ochránci lidských práv tvrdí, že Rusko oživuje praxi sovětského režimu, který zavíral politické disidenty do ústavů, kde je proti jejich vůli "léčil".

Paddleboarding: fitness a zábava - Hradecký deník

Hradec Králové - Počasí přímo vybízí k útěku za vodními radovánkami. V poslední době získává na oblibě netradiční vodní sport s názvem padleboarding, tedy pádlování vestoje na prkně podobném surfovému.

Wakeboardy -

vám poradí, jak vybírat Wakeboardy. Vybírejte si Wakeboardy podle parametrů a srovnávejte ceny z internetových obchodů na Heurece.

Zacvičte si jógu venku nebo na vodě na paddleboardu ...

Jóga hýbe světem. Pokud ale už vás omrzelo cvičení doma, v hale nebo v sálech, vyzkoušejte něco nového. Ti největší fanoušci jógy již určitě zaznamenali, že se jóga necvičí jen na pevném povrchu, ale i na vodě. A trendy paddleboard jógu si můžete zac

FOTO, VIDEO: Regent ovládli paddleboardisté - Tachovský deník

„Paddleboard je momentálně na vzestupu, jezdí se i mistrovství republiky, divoká voda, sjezdy po řekách a proto jsme se sem přidali i sem na Regent,“ řekl Deníku David Koblasa z chebského paddleboard klubu s tím, že původně měli závodníci zdolat šest

- prodej a servis paddleboardů

Nafukovací paddleboard v kufru auta nezabere moc místa. Na fotce je Škoda Octavia III a paddleboard D7 Universal+ 10’6 s karbonovým pádlem v balení. Objem paddleboardu je neuvěřitelných 300 litrů a váha pouhých 8,5 kg. Hned máte na dovolené o zábavu

Tip Deníku: Rozlučte se s Plovárnou - Plzeňský deník

Přijďte se rozloučit s Plovárnou, jak ji znáte. Na programu je brunch, divadlo pro děti, workshopy pro všechny, hudba různých žánrů od alternative folku, přes rock až po ska-punk a plovárenský kvíz.