Neváhejte a vstupte na palubu i vy!

Červená Řečice - Výsledky pro Komunální volby 2018 ...

Připravujeme výsledky pro Červená Řečice. Manuál pro voliče, kandidátky, online zpravodajství, výsledky.

Bez branek.Červená Řečice triumf výhrou neokořenila ...

Č. ŘEČICE – JIŘICE 0:0. Hrál se sice svižný fotbal, ale střelcům se nedařilo. Bezbrankový výsledek odpovídá dění na hřišti. Zrušit ho mohl čtvrt hodiny před koncem jiřický Petr Příhoda, ale jeho dělovku zastavilo břevno.

Fotbalová Asociace české republiky. Okresní fotbalový svaz PELHŘIMOV, Friedova 1464, 393 01, Pelhřimov. Losovací čísla. OFS – SR 201. 8 /201

ADRESÁŘ KLUBY anizační pracovníci 2019 2020 -

6130061Červená Řečice TJ Tatran S: Hovorka Karel 394 46 Červená Řečice î î í Mob: 608 145 210 EP: ZP: na sekretáře 6130081 Horní Cerekev SK S: Havel Jakub 394 03 Kouřimského î ó Horní Cerekev Mob: 776 344 825

TJ Dálnice Speřice B - TJ Tatran Červená Řečice, 5.kolo ...

Od začátku zápasu byli hosté z Červené Řečice podstatně lepším týmem a dokazovali to v mnoha herních aspektech, které nakonec rozhodovali o vítězi. TJ Tatran hlavně daleko lépe kombinoval a po soupeřově hřišti měl i mnohem lepší pohyb, žádnou vyložen

TJ TatranČervená Řečice |

- fotky, tipování, hodnocení, komentáře a mnoho dalšího na nejčtenějším místě českého internetu o amatérském fotbalu.

Novinky | SPORTOVNÍ KLUB JIŘICE

SK Jiřice "A" - Červená Řečice "A" 3:5 (2:3) V pochmurné a neobvykle chladné říjnové odpoledne vyběhla obě můžstva k zápasu možná i trochu nerada. Hlavně domácí fotbalisté působili v úvodu zápasu poněkud zakřiknutě, navíc hned v šesté minutě darovali

SK Jiřice - TJ Tatran Červená Řečice, 1.kolo , Vysočina ...

Za sychravého počasí se na těžkém terénu v Jiřicích hrál od první minuty důrazný fotbal. Domácí začali dvěma nepřesnostmi ve středu hřiště, ze kterých však Červená Řečice nevytěžila větší příležitost. Na druhé straně přiletělo do vápna několik nebezp

Nováček poprvé vyhrál, béčko Červené Řečice porazilo ...

Č. ŘEČICE B – LUKAVEC B 4:1. Hosté po čtvrthodině trefili břevno, pak dvěma slepenými góly získali vedení domácí. Lukavec sice chvilku před přestávkou snížil, ale ve druhé půli už měla převahu Červená Řečice a vyjádřila to i střelecky. Góly: 34. Brad

Ze dna vodní nádrže Trnávka bagry odstraní desítky tisíc ...

Až do března příštího roku bude pořádně rušno v okolí přehrady Trnávka a města Červená Řečice na Pelhřimovsku. Povodí Vltavy začalo ze dna nádrže sloužící jako představná nádrž vodního díla Švihov za pomoci těžké techniky odstraňovat nánosy sedimentů