Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Ihned po registraci můžete začít hrát

Dnes se registrovalo již 53 klientů
Neváhejte a vstupte na palubu i vy!

| fotbal

Severočeský celek z Varnsdorfu v posledních třech utkáních uhrál jeden bod za remízu 2:2 doma s Vyšehradem. Ovšem po přestávce způsobené koronavirem si Varnsdorf dokázal body přivézt například z Jihlavy nebo Ústí nad Labem.

Baník ve Zlíně sahal po vítězství, ale v poslední minutě ...

Když už to ve Zlíně vypadalo, že domácí prohrají i druhý zápas po restartu ligy a Baník si odveze všechny body, napřáhl v poslední minutě Džafič z šestnáti metrů a trefil se přesně k pravé tyči. Tím zrušil vedení hostů, kteří vedli už od páté minuty

Slavia se nemá za co stydět. Na Chelsea padla 3:4 ...

Poté snížil Tomáš Souček, ale hned za minutu podruhé skóroval Pedro. V druhém poločase snížil dvěma brankami Petr Ševčík, ale víc už hosté nedokázali. Slavia marně usilovala o vyrovnání svého nejlepšího pohárového výsledku v historii, kterým je semif

Bravo Adam. Teenager Karabec, další fotbalový úkaz ze ...

V patnácti při svém první startu v dorostenecké lize dvěma góly rozhodl souboj proti o čtyři roky starším fotbalistům Plzně. Když mu bylo čerstvě šestnáct, vyhlásili ho loni nejlepším hráčem prestižního mezinárodního turnaje CEE Cup, který je určený

Proč se v FA Cupu začíná o minutu později? Do boje proti ...

Následuje článek: Štěťa mě potěšil, Dočkal je pro nás důležitý, říká spokojený kouč Letenských Kotal

Jupiler Pro League - Fotbal Belgie - Jupiler Pro League ...

Fotbalová sekce Belgie - Jupiler Pro League na nabízí novinky, výsledky a statistiky k soutěži Jupiler Pro League

Slavia zásluhou Stancia s Teclem hladce zdolala Jablonec ...

Fotbalisté Slavie rozdrtili v 26. kole první ligy Jablonec 5:0. Obhájce titulu vyhrál i druhý zápas po koronavirové přestávce a dál vede tabulku o osm bodů před Plzní. Pražané proti soupeři oslabenému o řadu hráčů základní sestavy naprosto dominovali

Plat Ronalda? Za minutu má skoro devět stovek, za hodinu ...

Fotbal je v dnešní době zejména byznysem. Majitelé klubů dobře vědí, že pokud chtějí, aby byl právě jejich tým úspěšný, musí přivést kvalitní hráče a ty si patřičně hýčkat. Výsledkem jsou mnohamilionové sumy na platy těch největších hvězd. ... Kolik

Valmez zapomněl ve Všechovicích ve druhém poločase hrát fotbal a Tatran mu nasázel kupu branek Fotbalisté Valašského Meziříčí v divizním měření s Tatranem Všechovice ve druhém poločase zcela…

Dlouhý chytil Družci dvě penalty za minutu - Kladenský deník

Dlouhý chytil Družci dvě penalty za minutu. 23.9.2014 . Slaný - Parádní kousek se povedl o víkendu fotbalovému brankáři SK Slaný B Michalu Dlouhému. Kliknutím zvětšíte. Michal Dlouhý zachránil béčko Slaného hned při dvou penaltách Družce. ... Fotbal