Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Ihned po registraci můžete začít hrát

Dnes se registrovalo již 27 klientů
Neváhejte a vstupte na palubu i vy!

Úvodních dvacet minut zápasu Orlům ... - Orlický deník

Skóre otevřel Pfeifer v páté minutě, což se dalo ještě překousnout, ale co se dělo poté, na to budou chtít Lanškrounští rychle zapomenout. Během tří minut obdrželi tři góly. V oslabení se prosadil Praus, na 3:0 zvyšoval Haklička a nejpovedenější pasá

Kamil Kreps - Hokej

Český útočník Michal Vondrka vstřelil v utkání Kontinentální hokejové ligy dva góly, jimiž pomohl Slovanu... Kreps pokračuje v KHL, český hokejista se upsal Slovanu Bratislava 14.8.2012 13:16

Mladá Boleslav porazila Olomouc 5:1, dva góly dal Vondrka

Mladá Boleslav - Hokejisté Mladé Boleslavi porazili v utkání 15. kola extraligy Olomouc 5:1. Hanáci sice již po 80 sekundách vedli, ale pak už se trefovali jen domácí. Dva jejich góly dal kapitán Michal Vondrka. Tři body za branku a dvě asistence nas

Češi pomohli Chicagu, Pastrňák dál vládne | Barrandov.tv

Prosadil se v 19. minutě, když se po přihrávce Kirbyho Dacha objevil sám před brankářem Pekkou Rinnem a po bekhendové kličce zvýšil na 2:0. Druhý český útočník ve službách hostů Kämpf o sobě vědět dal ve 32. minutě, kdy střelou z mezikruží navýšil ná

Faksa skóroval po více než měsíci, Zacha přihrál na dvě branky

Zbývající dva góly padly v 53. a 58. minutě po tečích. Úspěšnými střelci byli Tom Wilson a T. J. Oshie. Jejich spoluhráč Alexandr Ovečkin neskóroval ve třetím utkání po sobě. Gólově se zadrhl i Vrána, v posledních sedmi zápasech si připsal jen asiste

Tipsport extraliga

Zatímco domácí Třinec hraje v pohodě, hokejisté pražské Slavie jsou v křeči a prohráli již 4 zápasy v řadě. Naposledy dokonce 1:7 na ledě Mladé Boleslavi. Třinečtí zápas zvládly celkem v pohodě, o svém vítězství rozhodly ve druhé třetině, kdy hokejis

Antonín Barák | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Česká fotbalová reprezentace přehrála San Marino v kvalifikačním utkání o postup na mistrovství světa a zvítězila 6:0. Hned dvěma brankami a jednou asistencí se blýskl dvaadvacetiletý Antonín Barák, dva góly zaznamenal také Vladimír Darida. Poločasov

Hokej - Blanenský deník

Nejdůležitější informace a události z jednotlivých obcí, dění v politice, kultuře, sportu i v běžném životě.

Online textový přenos Švédsko - Česko - MS v hokeji

Příjemné pondělní odpoledne, proti sobě dnes stanou dva lídři skupiny A hrající v Moskvě, národní týmy České republiky a Švédska. Oba celky mají v tabulce shodně pět bodů se stejným skóre 7:3, vítěz tedy půjde do čela celé tabulky. Vítáme vás u on-li

Vítkovice zvrátily duel s Olomoucí - Moravskoslezský deník

/FOTOGALERIE/ Tři body si hokejisté Vítkovic připsali do tabulky extraligy, když v duelu 23. kola porazili na vlastním ledě Olomouc 3:1. Domácí rozhodli zápas až dvěma góly v třetí části, o které se postarali Patrik Zdráhal a Ivan Baranka. Hanáci utr