Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Ihned po registraci můžete začít hrát

Dnes se registrovalo již 88 klientů
Neváhejte a vstupte na palubu i vy!

Obránce roku (KHL) – Wikipedie

Obránce roku nebo také Muž obrany je trofej pro nejproduktivnějšího obránce východoevropské ligy KHL.

CHR 11:4 MTR | HC Chrudim - HC Slovan Moravská Třebová ...

HC Chrudim - HC Slovan Moravská Třebová (Krajská liga: Pardubický kraj) 11:4 |

Evropská liga 2019/2020 | FC VIKTORIA Plzeň

30. 5. 2020 Zápas. Hattrick Aleše Čermáka a debakl Ml. Boleslavi! Viktoriáni přejeli Středočechy 7:1. 30. 5. 2020 Novinky. Viktorián 26. kolo, FC Viktoria Plzeň – FK Mladá Boleslav

SBA 2:5 UFA | HC Slovan Bratislava - Salavat Julajev Ufa ...

Hokej. Fotbal. Tenis. Florbal. ... Ufa nyní dobře brání své pásmo, Slovan se marně snaží dostat na dostřel. Nevychází ani taktika nahozených puků. 52:56. Je po přesilovce Slovanu, hosté jsou v plném počtu. 52:31. Červený přihrál zpoza branky na Serse

Výsledky -

Obsah - Fotbal 11991 - Hokej 1538 - Futsal 348 - Florbal 102 - Nohejbal 287 - Basketbal 79 - Volejbal 41 - Házen ...

| hokej

- online přenosy sportovních utkání, závodů a událostí.

Sportovní výsledky - Sport -

Nejlepší sport na českém internetu. Původní zpravodajství, on-line reportáže, rozhovory, analýzy, diskuse, ostatní sporty.

MTR 4:3 CHO | HC Slovan Moravská Třebová - HC Chotěboř ...

Hokej. Krajská liga: Pardubický kraj. HC Slovan Moravská Třebová – HC Chotěboř ... Vyloučení v týmu HC Slovan Moravská Třebová (Štěpán Kudrna – 2 min., podrážení). ... Ufa • po prodl. (64') 13:00 1:2. Jokerit – Petrohrad ...

Štefan Ružička – Wikipedie

Salavat Julajev Ufa Toros Něftěkamsk Avangard Omsk HC Lausanne HC Slovan Bratislava HC Oceláři Třinec HC Sparta Praha: Draft NHL: V roce 2003 jako 81. celkově týmem Philadelphia Flyers: Některá data mohou pocházet z datové položky.

UFA 4:1 SBA | Salavat Julajev Ufa - HC Slovan Bratislava ...

Je dobojováno, Salavat Julajev Ufa potvrdil roli favorita a na domácím ledě udolal bratislavský Slovan 4:1. Základní stavební kámen k vítězství domácí položili už ve třetí třetině, kdy se v rozmezí dvou minut trefili Kemppainen a Panin.