Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Začni hrát

Ihned po registraci můžete začít hrát

Dnes se registrovalo již 4 klientů
Neváhejte a vstupte na palubu i vy!

První zápas obnovené ligy, první porážka. Liberecký záložník Tomáš Malinský se svým týmem v Teplicích narazil, Slovan poprvé na jaře nevyhrál. „Mrzí nás to, ale do konce základní části budeme mít ještě šest příležitostí k tomu, abychom posbírali něja

Presscentrum ::

Přes nepříznivé okolnosti ale činí všechny kroky k tomu, aby své podniky udržela v chodu. Firmy ve skupině ustanovily krizové štáby, navzájem sdílejí informace a samozřejmě přijaly řadu opatření ke snížení rizik šíření nákazy koronaviru. Například de

TV program: 3. 6. 2018— Česká televize

Můj fotbal živě - přímý přenos fotbalového utkání v rámci společného projektu České televize a FAČR, který představuje nižší fotbalové soutěže. ... Italové po třech remízách málem nepostoupili ze základní skupiny. V posledních 3 zápasech nastřílel do

Web od společnosti nabízí kromě základní silniční mapy také letecké snímky, turistickou mapu, historické mapy a fotografie. Služba není omezená jen na Českou republiku, díky spolupráci s OpenStreetMap nabízí mapy celého světa. K dis

WAT 3:2 ASV | Watford FC - Aston Villa FC (Anglická ...

Je konec! Watford FC předvedl povedený závěr utkání s Aston Villou FC a po výhře 3:2 získává tři body! Do prvního poločasu dnešního souboje vstoupil lépe Watford, který měl velkou šanci v polovině poločasu, kdy se opřel do míče Watson, avšak ten tref

Chelsea FC - Uniepedie

Chelsea FC (celým názvem: Chelsea Football Club) je anglický fotbalový klub, který sídlí v londýnské jihozápadní čtvrti Fulham. 504 vztahy.

Září | 2008 | TV VONA

Tak tohle je nejčerstvější filmovej zážitek (včera). Volná parafráze na slavný americký film „12 rozhněvaných mužů“ natočil v ruském prostředí slavný režisér Nikita Michalkov. Film o 12ti porotcích, kteří rozhodují o vině či nevině čečenského mladíka

Sierra Leone - Sierra Leone - qwe.wiki

Sierra Leone ( / y iˌ ɛr ə l i oʊ n ( i) / ( poslech), také UK: / s i ˌ ɛər ə - /, USA: / ˌ s ɪər ə - /), oficiálně Republika Sierra Leone, neformálně Salone, je země, na jihozápadním pobřeží západní Afriky.To je ohraničené Libérie k jihovýchodu a Gu

P. M. Magazin 11/1987 :: Jan-k-celis

Od Ramapitheca pak se roztrojuje (jak už řečeno) k šimpanzovi, Lucy (Australopithecus, od něj pak tři druhy – africanus, robustus, boisei) a Homo habilis (to je ten základní pojem – před 2 mil. let), od něj Homo erectus (cca 300 000 let), a od něj zn

Victor Moses - Fotbal -

Legenda ke sloupcům: K - kolo, SK - konečné skóre zápasu, M - počet odehraných minut, H - viz níže, G - góly, Ž - žluté karty, Č - červené karty, ZN - viz níže; Legenda ke sloupci H (HRÁL): Z - hráč byl v základní sestavě, S - hráč střídal v průběhu