Neváhejte a vstupte na palubu i vy!

TJ Sokol Sedlec - oddíl kopané, okres Břeclav

TJ Sokol Sedlec, předseda Kratochvíl Antonín. Sedlec čp. 238 691 21 Sedlec u Mikulova. 519 513 433.

Nikolčice - Uhřice | TJ Družstevník Nikolčice - Fotbalový klub

Nikolčice - Uhřice. Mistrovské utkání č. 5 ... Postupně jsme vyklízeli pozice a začali produkovat hrozný fotbal bez pohybu, což se projevovalo nakopávanými míči, které končily na hlavách stoperů hostí. ... Ve druhém poločase jsme přešli na 4-4-2, ale

Družstevník Nikolčice - Sokol Hroznová Lhota 1:8 (1:3)

Fotbal, Jihomoravský kraj, Sokol Hroznová Lhota, Trauben. Družstevník Nikolčice - Sokol Hroznová Lhota 1:8 (1:3) Branky: 27. Čapka - 13. + 17.

Rallye mezi vinicemi. Pojede se v Hustopečích „na mýdle ...

Kompletní česká rallyová špička, dvě desítky zahraničních pilotů, ale i zpěvák Daniel Landa nebo herec Lukáš Langmajer sjedou vpodvečer v Hustopečích z improvizované startovací rampy, která vznikla v Husově ulici.

Nikolčice - Výsledky pro Komunální volby 2018, kandidátky ...

Připravujeme výsledky pro Nikolčice. Manuál pro voliče, kandidátky, online zpravodajství, výsledky.

Podivín - Nikolčice | TJ Družstevník Nikolčice - Fotbalový ...

Jednoduchá, ale účinná hra, při které musí být obrana v pořádném střehu, neboť Švestka je v hlavičkových soubojích velmi dobrý. Naše obrana si radila s tímto stylem hry a hlavičkáři Rabovský, Jelínek, Petrásek či Jilka, si rozhodně na nečinnost nemoh

TJ Družstevník Nikolčice - Fotbalový klub

TJ Družstevník Nikolčice. I.B třída dospělých - skupina C Další info. Poslední zápas. Mistrovské utkání č. 26. 17. 6. 2017 v 16:30. 6 2 Poločas: 4 : 1. ... - 1. B skupina C Hodonínský deník Břeclavský deník FotbalPortal Trenink

Vedoucí Kněždub zdolal poslední Nikolčice, Trauben spasila ...

Kněždub – Souboj vedoucího Kněždubu s posledními Nikolčicemi ve fotbalové první B třídě přinesl oboustranně otevřený fotbal a výhru domácího celku v poměru 5:2. Sokol si v prvním poločase vypracoval dvoubrankový náskok, který po přestávce udržel. Dva

Sokol Hroznová Lhota - Reportáže z utkání - A tým 17. kolo ...

Sokol Hroznová Lhota - FC Pálava Mikulov 2:0 (1:0) Branky: 4. Schwarzbier, 77. Vaverka. ŽK: Lipčík P. - Kauer, Mikulenka. Diváci: 150. Na Velikonoční neděli přivítalo fotbalisty na trávníku stadionu na Zelničkách větrné a chladné počasí.

Sokol Hroznová Lhota - Reportáže z utkání - A tým 9. kolo ...

Fotbal, Jihomoravský kraj, Sokol Hroznová Lhota, Trauben ... že hra hlavou je jeho doména, když poslal balon za Matyášova záda, 1-2. Domácí ožili a najednou jich bylo plné hřiště. Škopík posunul míč na vápně kapitánu Radmilovi, jeho pěkná, technická