Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Ihned po registraci můžete začít hrát

Dnes se registrovalo již 60 klientů
Neváhejte a vstupte na palubu i vy!

Hokej - Vstupenky Sport | Koncerty | Festivaly

Vstupenky na sportovní utkání, koncerty, festivaly, show. Vybírejte online nebo na více než 7 500 terminálech SAZKA.

Obvod nabízí svým seniorům zdarma vstupenky na domácí ...

Obvod nabízí svým seniorům zdarma vstupenky na domácí zápasy HC Škoda Plzeň. Výdej vstupenek pro starobní důchodce městského obvodu Plzeň 2 – Slovany bude zahájen ve čtvrtek 26. září 2019 od 8:00 do 12:00 hodin.. Výdej bude pokračovat v pátek 27. zář

Úvodní zápas Tipsport extraligy nabídl dynamickou ...

Na konci 53. minuty neuspěl tváří v tvář Straka proti Machovskému, ve vlastním oslabení zakončil mimo. Pak ale musela do čtyř Sparta a Mertl snížil na rozdíl jediného gólu. V 57. minutě ujel Němec a s koncovkou si skvěle poradil a vyrovnal na 6:6.

HC VERVA Litvínov | Zápasy | Tipsport extraliga 2020/21

zápas datum stadion domácí hosté ; 1. pá 18.9.2020: Ostravar aréna: Vítkovice: Litvínov: 17:30: 2. ne 20.9.2020: ZS Ivana Hlinky: Litvínov: Brno: 15:30: 3 ...

Kupa gólů i bitek. Sparta na úvod přetlačila Plzeň v ...

Divácky atraktivnější start sezony 2019/20 si nemohla hokejová Tipsport extraliga snad ani přát. Předehrávka 1. kola mezi Spartou a Plzní byla plná pohledných gólů, dramatických obratů i pěstních výměn. Triumf nakonec slavili Pražané, kteří zvítězili

HOKEJ - HC SPARTA PRAHA - Praha vstupenky na hokej

Hokej - HC SPARTA PRAHA | O2 Arena Praha On-line rezervace vstupenek na divadelní, koncertní a jiná kulturní představení v Praze či jiných městech. Vámi objednané vstupenky doručíme až na recepci Vašeho hotelu v Praze nebo Vám budou zaslány na Vámi u

HC Sparta Praha

Ve stopách otce: Horák posilou Sparty! Šrek: Mladíci musí dostávat šanci v áčku Horák: Tento tým má na úspěch! Permanentky na novou sezonu v prodeji!

HC Sparta Praha | Vstupenky sportovní akce | Ticketmaster ...

Zakupte vstupenky na HC Sparta Praha u Tickemaster. Další vstupenky na hokej, golf, bojová umění a další sporty na našem webu.

Online: Sparta - Plzeň, Tipsport ... - Hokej

Online reportáž - Online: Sparta - Plzeň, Tipsport extraliga 2019/2020 - Hokej

HCŠKODA PLZEŇ

Transparentní účet Fanoušci Indiánům: 123-1619000287/0100 | Aktuální stav konta: 202 871,80 CZK (k 30.5. 18:00)