Bezpečné sázení

psyché králové fotbal

Chci vydělat

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Jak rychle vyděláte peníze je jen na vás

Registrace

Vyplňte jednoduchý formulář

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus až do výše 10 000 Kč

Začni hrát

Ihned po registraci můžete začít hrát

Dnes se registrovalo již 47 klientů
Neváhejte a vstupte na palubu i vy!

Poslední Ostrava remizovala v dohrávce ligy ... -

Fotbalisté Ostravy remizovali v dohrávce 19. ligového kola v duelu prvního s posledním týmem tabulky bez branek s Plzní. V nastavení trefil hostující Tomáš Chorý břevno. Viktoria nevyhrála v pátém z šesti jarních zápasů nejvyšší soutěže, i tak zvýšil

Policejními psychotesty projde čtvrtina uchazečů, trvají ...

Východočeští policisté se potýkají s nedostatkem kvalitních adeptů. Zatímco fyzickou zkouškou většina zájemců projde, skutečným sítem jsou psychotesty. Uspěje u nich jen čtvrtina žadatelů.

FKÚstí nad Labem -

Fotbalisté Teplic porazili v přípravném utkání před obnovením nejvyšší soutěže Ústí nad Labem 4:1. Vyhrál také Liberec, Opava, Slovácko a Zlín. Plzeň porazila Ústí nad Labem 6:1 a v zimní přípravě i potřetí zvítězila. Také ve třetím zápase skórovaly

FC Hradec Králové – Zápas: FC Hradec Králové - FC Baník ...

2018, 13.00) odpoledne nadstavbová skupina A zamířila také do Hradce Králové, kde domácí celek přivítal Baník. Ostravané byli před utkáním v mírné roli favorita, Hradečtí ale zase posíleni fotbalisty z A-týmu, tudíž se tyto předzápasové prognózy.

Byl to nápor na psychiku, měli jsme... - FC HRADEC KRÁLOVÉ ...

Hradec Králové Živě ... „Ve finále to byl fotbal nahoru dolů,“ ulevil si trenér Petr Blažek. Daniel Václavík se dostal do all-star výběru turnaje. ...

- Diskuse

A to je právě ta nejzazší mez, kdy je třeba se svou psyché něco dělat. Tady by si ani Cimrman nevěděl rady, a proto se rozpustil a vypustil, dokud byl čas. Osobně se domnívám, že takto utekl před svými věřiteli, protože jim nevěřil.

- Diskuse

Že to je dražší je jasný, ale chtělo by to vědět, že nešlo jen o e-shop, ale i aplikaci která musí být vyladěná na dva mobilní systémy, call-centrum (to není tak že někde je 5 telefonů a pár lidí), celou infrastrukturu včetně "železa".

O duši - Blog

Křesťanský dualismus, že člověk je tělo a duše se dostává do umění, ale i do medicíny. Zjišťujeme, že nemoci nejsou jen důsledky konfliktů člověka s vnějším světem, ale že také hrají roli duševní pochody v člověku. Lékaři, aby dnes nevypadali jako tm

Patříte mezi rodinné outsidery? - Blog

Někteří z nás moc dobře znají ten pocit, jaké to je, být outsiderem. Existuje mnoho lidí s osudem ošklivého káčátka, které bylo vyhoštěncem ve vlastní rodině jen proto, že ve skutečnosti bylo labutí.

- Diskuse

Fajnčlánek, pane doktore. Já se držím teorií o duši, jak je vypracoval Aristoteles, Platón a Augustin Aurelius. Tito pánové mi dali kdysi křídla a otevřeli brány do světa myšlení o tom co je stát, co je spravedlnost, co je Bůh, co je láska a štěstí.