Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Ihned po registraci můžete začít hrát

Dnes se registrovalo již 63 klientů
Neváhejte a vstupte na palubu i vy!

Vondroušová ve finále French Open schytala krutý debakl od ...

Australanka game otočila a smečí proměnila hned první mečbol. Stala se tak první australskou vítězkou Roland Garros od titulu Margaret Courtové v roce 1973. Finále Roland Garros mělo nejjasnější průběh od roku 2007, kdy Belgičanka Justine Heninová de

Denní menu, 6.6.2018: Paříž uvidí ryze české semifinále ...

Český tenis bude mít zastoupení ve finále Roland Garros! Postaraly se o to Andrea Sestini Hlaváčková s Barborou Strýcovou, které hladce postoupily do deblového semifinále. V něm vyzvou krajanky Krejčíkovou se Siniakovou. V chorvatském Bolu naopak neu

Eurosport - Dvě atraktivní a emotivní finále Roland Garros ...

Dvě atraktivní a emotivní finále Roland Garros

Djokovič - Thiem 2:6, 6:3, 5:7, 7:5, 5:7, Na finále Nadala ...

Finále na Roland Garros, které odstartuje v neděli v 15 hodin, tak bude mít stejné obsazení jako před rokem. Tehdy Nadal triumfoval hladce 3:0 na sety. "Pokaždé, když tady někdo postoupí do finále, je to vždycky proti Rafovi," smál se Thiem.

Eurosport - Z nedělního programu Eurosportu: Finále Roland ...

Z nedělního programu Eurosportu: Finále Roland Garros 2017 – Rafael Nadal na vrcholu sil, na cestě do finále neztratil ani jeden set, Thiem s ním v semifinále uhrál pouze sedm her. Cyklistický program nabídne vyřešení tajenky, kdo vyhrál napínavé Gir

Tenis

Nadalovo tričko z finále Roland Garros vyneslo v aukci 20.500 eur. 10.04.2020 12:10. Nadal vydraží na boj s koronavirem tričko z finále French Open

Roland Garros - Aktuálně, ekonomické zpravodajství |

Ekonomické zpravodajství k tématu Roland Garros - zprávy z portálu agenturní zpravodajství, z finančních portálů, z velkých zpravodajských serverů, ministerstev a dalších zdrojů. Monitoring internetu: 'Roland Garros' na jednom místě.

Pro mě je vítězka nejen tenisově, ale hlavně lidsky ...

Na své první grandslamové finále čekala dlouho, ale samotný duel byl celkem rychlý a jednoznačný. Tenistka Markéta Vondroušová v něm podlehla Australance Bartyové 1:6 a 3:6 a chvíli ji trvalo, než se na Roland Garros v Paříži mohla trochu usmívat.

Roland Garros -

Tenis Roland Garros se bude hrát až na podzim, antukový grandslam přeložili za US Open Tenisový grandslam Roland Garros byl kvůli pandemii koronaviru přeložen na přelom září a října. Původně měl pařížský turnaj začít 24. května. Tenis Kvalifikačním s

Tenis portál - French Open

Roland Garros byl kvůli pandemii koronaviru přeložen na přelom září a října. Původně měl pařížský turnaj začít 24. května. Pořadatelé Wimbledonu naopak potvrdili, že dál počítají se zahájením turnaje na trávě v londýnském All England Clubu 29. června